Author Topic: 2024 Week 1  (Read 1689 times)

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21235
    • View Profile
Re: 2024 Week 1
« Reply #35 on: September 11, 2024, 07:05:48 pm »
Rekli su u prenosu da je zaustavljen zbog brze vožnje.
Ali mislim da ga nemaju na radaru, samo su "procenili" da je brzo vozio.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15209
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: 2024 Week 1
« Reply #36 on: September 11, 2024, 09:19:27 pm »
Video sam na poluvremenu MNF ili SNF da razmatra da ih tuži.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2328
    • View Profile
Re: 2024 Week 1
« Reply #37 on: September 12, 2024, 08:29:06 am »
Nije brza nego "neoprezna" sto je jako siroka definicija. U startu vrloooo ostro i neprofesionalno od murije i onda Hill sa svojim daj "kaznu pa da idem sirotinjo" stavom nije bas sebi pomogao. I onda dolazi Calais i ovi seru u gace.  :lol:
Svaka cast Calaisu i Jonnu Smithu sto su stali i ostali do kraja po cijenu kazne i privodjenja. Ko zna kako bi ovo eskaliralo dalje da nisu u tom momentu skontali da se radi o NFL igracima.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10746
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: 2024 Week 1
« Reply #38 on: September 12, 2024, 09:31:03 am »
Tako je to u slobodarskoj Floridi.

Offline Tedimed

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 568
    • View Profile
Re: 2024 Week 1
« Reply #39 on: September 12, 2024, 06:18:08 pm »
Yebi ga, policija je debilna skroz, ali bas skroz. Licno znam neke koji su najebali zesce od policije zbog gluposti i decijih zajebancija koje bi bilo gde u svetu bile tretirane totalno drugacije.
Medjutim, ove sto zaustavljaju znaju da budu jos gore debilcine. Ne mozes da verujes sta ljudi sebi dozvoljavaju. Policajci isto ginu ko muve svake godine, samo sto se to nigde po novinama ne istice. Evo pre neki dan jedan ovde kod nas u blizini u Indijani zaginuo. Jurili nekog debila, on izasao iz kola i poceo da puca na policiju.  Nemoj pogresno da me shvatite, ne podrzavam ja policiju i ovakva sranja... ova cetvorica su generalno zesci idioti, ali posle godina i godina zajebavanja sa svakojakvim kretenima izgubi se osecaj sta je normalno. Jedino tako mogu da razumemo ovakvo njihovo ponasanje. naravno ne i da opravdam.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12925
    • View Profile
Re: 2024 Week 1
« Reply #40 on: September 12, 2024, 06:32:59 pm »
Ni pravosuđe u USA nije kao što je nekad bilo, Henry Ruggs III je ubio našu zemljakinju vozeći pripit 200 na sat, a za kaznu je dobio da orezuje ruže i proverava dal' se đurđevak zeleni, ajte molim vas...

Offline Tedimed

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 568
    • View Profile
Re: 2024 Week 1
« Reply #41 on: September 12, 2024, 08:49:28 pm »
ma pravosudje je jos i gore. Mi uvek mislimo da smo najgori. Brate, to sto ovde rade, to nema nigde. Mi mislimo da smo prvi u korupciji, da smo mi izmislili potkupljivanje i sl.. Ovde to cveta na sve strane mnogo jace i vise, jedino sto oni to znaju da upakuju pa se ne vidi toliko ocigledno kao kod nas na primer ili u drugim istocnoevropskim zemljama. I ides u corku samo ako si se zamerio nekom od "budzovana". Onaj nas budaletas Blagojevic jedini nije uzeo kintu, samo pricao o tome i zaglavio zatvor. Medjutim, zamerio se svom tastu koji ga ladno "spakovao", bez imalo grize savesti. Drugi uzese boga oca, ali i dalje nedodirljivi. A svi kao znaju, ali "nema dokaza". Dok je bio gradonacelnik Cikaga, Ricard Dejli se nafatirao samo tako. Bio gradonacelnik 20 godina. Na kraju apsolutno svi oko njega zaglavili zatvor, samo on nije. "nema dokaza".... :D 
A o krivicnim stvarima ne vredi ni pricati. Ako imas skupog advokata, koji je dobar sa sudijama ili su isli zajedno na fakultet ili su u istom golf klubu, ma ti mozes da ubijes nekoga, dobices samo packu i eventualno ukor razrednog staresine. ako imas onog public difendera...jao ti ga majko. Ne gine ti zesca corka. Opet se sve vrti oko para. A plus, zatvori prenatrpani. Ovde sad imaju u Ilinoisu za one sa "blazim" kaznama, za svaku godinu koju odsluzis skidaju ti jednu. Znaci ako si dobio 10 odsluzis samo 5.   
« Last Edit: September 12, 2024, 08:53:11 pm by Tedimed »

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3464
    • View Profile
Re: 2024 Week 1
« Reply #42 on: September 12, 2024, 09:11:12 pm »
Kam tu Srbija bro! :dzombica:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Tedimed

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 568
    • View Profile
Re: 2024 Week 1
« Reply #43 on: September 12, 2024, 10:20:46 pm »
pa to je u planu....jos jedno desetak godina :D
ja kad sam ovde dolazio nisam imao pojima da cu ostati. Trebalo je da budem ovde 3-4 godine pa nazad. Medjutim, stvari se odigrale malko drugacije ;)